top of page

Village Priežavoti

MENU

Risinājumi

Ar savu pieredzi esam pierādījuši to, ka spējam ieviest inovācijas mājās, kuras būvējam. Izmantojam jaunus, dabai un veselībai draudzīgus materiālus, kā arī rekomendēsim labāko izvēli, lai kalpotu gadiem ilgi!

Mēs ienesam savu novatorisko pieskārienu katrā projektā, pierādot, ka nekas nav neiespējams.

Ilgstspējīgi risinājumi

01

Mēs būvniecībā izmantojam ilgstspējīgus risinājumus. Domājot par vides ietekmi, mājas būvējam energoefektīvas, izmantojam ekoloģiskus un videi draudzīgus būvmateriālus.

Kvalitatīvi būvniecības materiāli

02

Būvniecības gaitā izmantojam tikai sertificētus materiālus, kas ir ieguvuši CE sertifikāciju. Izmantojot kvalitatīvus materiālus, garantējam labāko rezultātu!

Ātrums un tehnoloģijas

03

Lai māju būvniecība notiktu raitāk, mēs būvniecībā izmantojam dažādas inovatīvas tehnoloģijas un materiālus, kas atvieglo celtnieku darbu, tādejādi pieaugot darba efektivitātei. Kā piemēram - māju karkasi tiek rūpnieciski ražoti, kas krietni saīsina karkasa uzstādīšanas laiku. 

Realizētie projekti mūsu ciematā

Elegance 125

Māja atbilst mūsu piedāvātajam projektam - Elegance 125. Māja ir veiksmīgi realizēta 2023. gadā. Mājas iekštelpu platība ir 125m2, terases platība 20m2. 

Elegance 125

Mūsu celtais projekts - Elegance 125. Māja realizēta 2022.gadā.

Elegance 150

2023. gadā celta māja. Jauns, moderns projekts, kas būs piemērots lielākas platības cienītājiem!

Elegance 120

Māja bija pirmais koka karkasa māju projekts, ko būvējām. Māja tika realizēta 2020. gadā. Šī māja mums deva iedvesmu sākt tieši koka karkasu māju būvniecību.

Elegance 125

Šī bija pirmā koka karkasa māja, kas bija rūpnieciski ražota. Rūpnieciski ražoto māju celtniecība krietni ieekonomē būvniecības kopēju laiku!

bottom of page