top of page

Village Priežavoti

MENU

Kas mēs esam?

Mēs esam būvniecības uzņēmums, kas sniedz pilna spektra būvniecības darbus, sākot no pamatu izbūves līdz pat pilnībā pabeigtiem iekšdarbiem. 

Esam jauni un enerģiski uzņēmēji, kas palīdzēs Tev iegūt savu sapņu mājokli. Varbūt pat jāsaka - esam sapņu piepildītāji!

Mēs sniedzam videi draudzīgus būvniecības un vadības pakalpojumus dažādiem projektiem.

2000. gadu sākumā mūsu būvdarbu vadītājs Jānis Ūdris uzņēmās uzsākt māju būvniecību Mārupē. Projekts tika veiksmīgi realizēts, mājas tika izpārdotas. Domājot par uzņēmuma attīstību, tika sākts attīstīt ciematu pie Salaspils. Šobrīd ciematā ir uzceltas vairāk nekā 20 mājas un tiek projektēti un celti jau citi jauni projekti. 

Paplašinot savu darbības loku, no 2021. gada piedāvājam arī māju būvniecību uz pasūtījumu. 

​Šobrīd paceļam savu darbību jaunā līmenī, uzņemoties arvien sarežģītākus un interesantākus projektus, ko realizēt citiem, lai katrs tie pie savas sapņu mājas!

Mūsu stāsts

Mūsu galvenās vērtības - apmierināts klients. Mūsu mērķis ir kļūt lielākiem, līdz ar to, klients un tā labā atsauksme ir tas, kas jebkuram uzņēmējam dod spēku darboties tālāk! 

​Nākamā svarīgā vērtība aiz klienta - nodrošināt inovācijas un energoefektivitāti lieliskai dzīvošanai. Mēs esam par inovācijām un jaunievedumiem, lai ik katra dzīve paliek vienkāršāka un pieejamāka!

Mūsu vērtības

Iepazīsties ar mūsu komandu

Jānis Ūdris 

​Būvniecības procesu un komunikācijas vadītājs

Jānis ir mūsu uzņēmuma pārstāvis, kurš komunicē ar klientiem visa būvniecības procesa laikā. Viņš būs tas, kas palīdzēs izvēlēties piemērotākos risinājumus Jūsu vajadzībām, organizēs būvdarbu gaitu un būs atbalsta persona ikvienā Jūsu jautājumā!

E-pasts: janis@priezavoti.lv 

Tel.: +371 28660190

Elīna Ūdre

Būvniecības projektu vadītāja

Elīna mūsu uzņēmumā ir tā, kas aizkadrā organizē celtnieku darbu, materiālu sagādi, sakārto dokumentācijas un konsultē par visiem dokumentāciju jautājumiem.

E-pasts: buvnieciba@priezavoti.lv 

Tel.: +371 26857023

Jānis Ūdris sr.

Būvdarbu vadītājs

Jānis ir mūsu būvdarbu vadītājs, kas veic darbu uzraudzību, lai viss atbilstu visām prasībām un standartiem!

bottom of page