top of page

Village Priežavoti

MENU

Kas mēs esam?

Mēs esam būvniecības uzņēmums, kas sniedz pilna spektra būvniecības darbus, sākot no pamatu izbūves līdz pat pilnībā pabeigtiem iekšdarbiem. 

Esam jauni un enerģiski uzņēmēji, kas palīdzēs Tev iegūt savu sapņu mājokli. Varbūt pat jāsaka - esam sapņu piepildītāji! Mēs piedāvājam iegādāties jau gatavas, kvalitatīvas privātmājas mūsu ciematā Priežavoti.

2000. gadu sākumā mūsu būvdarbu vadītājs Jānis Ūdris uzņēmās uzsākt māju būvniecību Mārupē. Projekts tika veiksmīgi realizēts, mājas tika izpārdotas. Domājot par uzņēmuma attīstību, tika sākts attīstīt ciematu pie Salaspils. Šobrīd ciematā ir uzceltas vairāk nekā 20 mājas un tiek projektēti un celti jau citi jauni projekti. 

​Šobrīd paceļam savu darbību jaunā līmenī, uzņemoties arvien sarežģītākus un interesantākus projektus, ko realizēt, lai katrs tiek pie savas sapņu mājas!

Mūsu stāsts

Mūsu galvenās vērtības - apmierināts klients. Mūsu mērķis ir kļūt lielākiem, līdz ar to, klients un tā labā atsauksme ir tas, kas jebkuram uzņēmējam dod spēku darboties tālāk! 

​Nākamā svarīgā vērtība aiz klienta - nodrošināt inovācijas un energoefektivitāti lieliskai dzīvošanai. Mēs esam par inovācijām un jaunievedumiem, lai ik katra dzīve paliek vienkāršāka un pieejamāka!

Mūsu vērtības

bottom of page