top of page

Par mums

TITULBILDE_edited.jpg

Par mums

"Priežavoti" ir jaunizveidots privātmāju ciemats, kas atrodas Salaspils novadā, Bajāros. Šobrīd esam realizējuši vairākus projektus gan Mārupē, gan Salaspilī. Mārupē ir tapuši 10 māju projekti, savukārt, Salaspilī ir realizēti jau 18 projekti. Šobrīd aktīvi strādājam pie ciemata otrās kārtas attīstīšanas, projektējot vēl 4 jaunas mājas, kuras plānots nodot pārdošanā jau 2023. gada beigās.

Ciemats atrodas  0,7 km attālumā no Rīgas apvedceļa un 15km attālumā no Rīgas. Pie ciemata esošais apvedceļš ļauj uz Rīgu nokļūt caur Rumbulu / Biķernieku ielu / Dreiliņiem vai Berģiem. Visi ceļi līdz ciematam ir ar asfalta segumu un tie ir ļoti labā stāvoklī. Apkārtnē ir dažādi tūrisma objekti - Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils promenāde, Ogres zilie kalni, 333 trase, un vēl daudz citi objekti. 20 minūšu braucienā no ciemata ir arī tādi iepirkšanās un izklaides centri kā Alfa, Akropole, Ikea. ​Ciemata attīstības nākotnes plānos ietilpst arī bērnu spēļu laukumu un sporta laukumu izveide ainaviskā dīķa tuvumā.

Mēs piedāvājam:

  • Veikt nekustamā īpašuma rezervāciju 

  • Labiekārtotu infrastruktūru - izgaismotus un bruģētus ciemata ceļus

  • Apsargātu teritoriju ar video novērošanu un automātisko pacēlāju barjeru, kas liedz pieeju nepiederošām personām

  • Visas nepieciešamās komunikācijas (centrālā kanalizācija un ūdens, elektrība, gāze)

  • Iegādāties nekustamo īpašumu par attīstītāju cenām (bez starpniekiem)

Nākotnes attīstības plāni

Ciemata "Priežavoti" otrās kārtas attīstības plānos ietilpst jaunas ielas izbūve, kuras zemesgabalus plānots gan apbūvēt, gan arī pārdot klientiem, kuri vēlas celt paši savu māju.

Māja: Uz doto brīdi attīstības plānos ir būvniecība ar pieciem jauniem projektiem - gan vienstāvu, gan divstāvu. Mājas plānojumi ir paredzēti ģimenēm, kurās ir 4 - 5 ģimenes locekļi, ņemot vērā katram nepieciešamo privāto platību, lai būtu ērta un patīkama dzīvošana. Būvējamo māju platība plānojas būt 120m2 un vismaz 1200m2 liels apkārtesošs zemesgabals. Mājas plānots nodot pārdošanā ar pabeigtiem iekšdarbiem un nodotu ekspluatācijā. Jaunie māju projekti plānoti šādās adresēs - Niedru iela 5, 16, 18 un 28.

Zeme: Zemesgabaliem ir visas nepieciešamās komunikācijas - centrālais ūdens un kanalizācija, gāze un elektrība. Iebraukšana jaunajā ielā notiks no slēgtās ciemata daļas, izmantojot automātisku pacēlāja barjeru, kas nodrošina piekļuvi tikai ciemata iedzīvotājiem un to viesiem. Jaunā izbūvētā iela būs ar nakts ielas apgaismojumu. Iegādājoties zemes gabalu Niedru ielā, paveras iespējas izvēlēties sev tīkamāko dzīvošanas vietu - pie ainavu dīķa vai pie pļavas.

Ar laiku attīstot ciematu, plānots, ka pēc vairākiem gadiem ģimeņu māju skaits ciematā būs pat 200. Sasniedzot noteiktu iedzīvotāju skaitu, ir iespējams, ka tiks nodrošināts ne tikai skolēnu autobuss, bet arī sabiedriskais transports ciemata iedzīvotājiem, kas būtiski atvieglos dzīvi jebkuram mūsu iedzīvotājam.

Ciematu "Priežavoti" apsaimniekojam mēs paši - SIA "Priežavoti". Saviem iedzīvotājiem nodrošinām centrālo ūdens un kanalizāciju apgādi, kā arī nakts ielas apgaismojumu.

Izvēloties dzīvot ciematā "Priežavoti", garantējam, ka šeit Jūs jutīsieties droši un mājīgi. Mūsu ciemata teritorija ir izgaismota un slēgta, kā arī, papildus drošība tiek nodrošināta ar ielas video novērošanu. un automātisko pacēlāja barjeru.

Sazinieties ar mums!

Paldies, ziņojums saņemts!

bottom of page