top of page

Village Priežavoti

MENU

​Šeit Jūs varat iepazīties ar biežāk uzdotajiem jautājumiem. Ja Jums ir vēl kāds jautājums uz kuru atbildi šeit nevarat atrast, aizpildi pieteikuma formu vai sazinies ar mums!

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādas ir apkures iespējas? 

​Mēs varam piedāvāt uzstādīt jebkuru apkures veidu, bet, lai atvieglotu ikdienas dzīvi, iesakam gaiss - ūdens siltumsūkni!

Kāds ir kopējais būvniecības laiks? Sākot no projektēšanas līdz mājas atslēgām?

 

​Mājas projektēšana vidēji ilgst 3-6 mēneši. Mājas būvniecība arī var ieilgt līdz 6 mēnešiem. Kopējais provizoriskais laiks no idejas līdz realizācijai - 1 gads!

Garantija - 10 gadi karkasam, 2 gadi iekšdarbiem

Kas ir iekļauts mājas būvniecības cenā, noslēdzot līgumu par pilna cikla būvniecību?

Noslēdzot līgumu par pilna cikla būvniecību, cenā ir iekļauts: pabeigti iekšdarbi, virtuves iekārta ar tehnikām, gaiss - ūdens siltumsūknis, rekuperācijas iekārtas, apgaismes ķermeņi, durvis un santehnikas mēbeles, kā arī terases izbūve konkrētajam projektam!

Apdares materiālu izvēle un maiņa

Mēs piedāvājam noteiktas cenu kategorijas apdares materiālus. Ja vēlēsies ko citādāku vai dārgāku - viss ir iespējams. Ja Jūsu izvēlētais apdares materiāls būs dārgāks nekā mūsu piedāvātie, Jums jāsedz cenas starpība!

Kas cenā nav iekļauts?

Cenā nav iekļauta ārējo komunikāciju izbūve - elektrības sadales izveide, dziļurbums vai ūdens spice, kanalizācijas izbūve. Mēs nodrošinam pieslēgšanos jau esošajiem tīkliem. Ja nepieciešama šo komunikāciju izbūve, mūsu sadarbības partneri varēs Jums palīdzēt!

Vai mūsu mājas projekta plānojums var tikt mainīts?

​Jā, mūsu projektus ir iespējams pielāgot katra vajadzībām, mainot telpu izkārtojumu!

Vai mājas fasādes apdares veidu un krāsu var mainīt?

Fasādes apdares veidu un krāsu var mainīt. Mēs varam piedāvāt dažāda veida koka apdares dēļus un tos var nokrāsot jebkurā tonī!

bottom of page