DJI_0193 2.JPG
House in the Woods

PĒDĒJIE ZEMES GABALI!

Pasteidzies! Atlikuši pēdējie divi zemes gabali pa 30 000 eiro!

Cena tiek piemērota:

  • Niedru ielai 16 / 18

Pieejamie zemes gabali ar visām komunikācijām!

Pieejams

Rezervēts

Pārdots

Pieejams kopā ar māju

Pagaidām netiek pārdots

Zemesgabali privātmājas apbūvei!

Zemes gabali ir sadalīti platībās sākot no 1200m2 līdz pat 3000m2. Tiem ir pieejamas visas dzīvošanai nepieciešamās komunikācijas - ūdens, kanalizācija, elektrība un gāze. Katram zemesgabalam jau ir izsniegta zemesgrāmata. Attīstot ciemata otro kārtu, pārdošanai pieejami zemesgabali Niedru, Mālu un Strazdu ielās.

Ciematā ir uzstādīts automātiskais vārtu pacēlājs un videonovērošanas sistēma. Papildus tam, ciemats ir nodrošināts ar nakts ielas apgaismojumu.

Priekšrocības ciemata

atrašanās vietai

Izklaide un iepirkšanās

20 min braucienā no ciemata atrodas tādi iepirkšanās centri kā Akropole, Alfa, Ikea, un citi. Pašā Salaspilī atrodas iepirkšanās centrs Rimi, kurā ir gan pārtikas veikals, gan dažādi citi sadzīvei nepieciešami veikali.

Atpūta brīvā dabā

Tuvākie tūrisma objekti ir Ogres zilie kalni, Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils promenāde., Ako piemineklis.

Sporta iespējas

5 min braucienā no ciemata, Salaspils pilsētā ir sporta nams, peldbaseins, futbola un basketbola laukums, kā arī sporta skola.

Izglītība

Salaspilī atrodas 2 vidusskolas, kā arī vairāki bērnudārzi un mūzikas skola. Gar ciematu kursē skolēnu autobuss.

RAIL BALTIC

Informējam, ka netālu no ciemata tiek plānota RAIL BALTIC sliežu ceļu izbūve, kas savienos visas Baltijas valstis un  nākotnē savienos arī citas Eiropas Savienības valstis.

Infrastruktūra tiks norobežota ar skaņu izolējošām sienām. Vairāk informācijas lasiet RAIL BALTIC oficiālajā mājaslapā -  http://www.railbaltica.org/lv/