top of page
DJI_0193 2.JPG

Pārdošanā zemes gabals Niedru ielā 13!

Zemes gabala atrašanās vieta ir ciemata jaunajā daļā, pie ainaviskā dīķa. Uz zemesgabala var būvēt gan rindu/dvīņu mājas (2 stāvu, 4 sekcijas), gan arī vienas ģimenes dzīvojamo māju.

Pie zemesgabala ir izbūvēts piebraucamais ceļš un iebrauktuve.
Pieejamās komunikācijas:

  • centralizētais ūdens;

  • centralizētā kanalizācija;

  • 3 fāžu elektrība (elektrības pieslēgums pielāgots, lai varētu apgādāt 4 mājas);

  • gāze;

  • ielas apgaismojums.

Cena 60 000 EUR

DJI_0810.JPG

ZEMES GABALI!

Zemes gabali privātmājas apbūvei!

Trešo ciemata ielu kārtu tirdzniecībā plānots piedāvāt, sākot no 2024. gada!

Zemes gabali ir sadalīti platībās sākot no 1200m2 līdz pat 3000m2. Tiem ir pieejamas visas dzīvošanai nepieciešamās komunikācijas - ūdens, kanalizācija, elektrība un gāze. Katram zemesgabalam jau ir izsniegta zemesgrāmata. Attīstot ciemata trešo kārtu, pārdošanai būs pieejami zemesgabali Niedru, Mālu, Strazdu, Ogu, Riekstu un Zemeņu ielās.

Ciematā ir uzstādīts automātiskais vārtu pacēlājs un videonovērošanas sistēma. Papildus tam, ciemats ir nodrošināts ar nakts ielas apgaismojumu.

Priekšrocības ciemata
atrašanās vietai

Izklaide un iepirkšanās

20 min braucienā no ciemata atrodas tādi iepirkšanās centri kā Akropole, Alfa, Ikea, un citi. Pašā Salaspilī atrodas iepirkšanās centrs Rimi, kurā ir gan pārtikas veikals, gan dažādi citi sadzīvei nepieciešami veikali.

Sporta iespējas

5 min braucienā no ciemata, Salaspils pilsētā ir sporta nams, peldbaseins, futbola un basketbola laukums, kā arī sporta skola.

Atpūta brīvā dabā

Tuvākie tūrisma objekti ir Ogres zilie kalni, Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils promenāde, Ako piemineklis, veikparki, 333 trase, peintbola parki, kā arī dažādas sporta un atpūtas vietas ūdenstilpju tuvumā.

Izglītība

Salaspilī atrodas 2 vidusskolas, kā arī vairāki bērnudārzi, un mūzikas un mākslas skola. Gar ciematu kursē skolēnu autobuss.

RAIL BALTIC

Informējam, ka netālu no ciemata tiek plānota RAIL BALTIC sliežu ceļu izbūve, kas savienos visas Baltijas valstis un  nākotnē savienos arī citas Eiropas Savienības valstis.

Infrastruktūra tiks norobežota ar skaņu izolējošām sienām. Vairāk informācijas lasiet RAIL BALTIC oficiālajā mājaslapā -  http://www.railbaltica.org/lv/

bottom of page