Par mums

"Priežavoti" ir jaunizveidots privātmāju ciemats, kas šobrīd aktīvi darbojas Salaspils lauku teritorijā, Bajāros. Šobrīd esam realizējušu vairākus projektus gan Mārupē, gan Salaspilī. Mārupē ir tapuši 10 māju projektiem, savukārt, Salaspilī ir realizēti jau 14 projekti un šobrīd aktīvi strādājam pie ciemata otrās kārtas attīstīšanas, projektējot vēl 4 jaunas mājas, kuras plānots nodot pārdošanā jau 2021. gada rudenī.

 

Mēs piedāvājam iegādāties zemesgabalus ciemata otrajā kārtā. Zemesgabaliem ir visas nepieciešamās komunikācijas - centrālais ūdens un kanalizācija, gāze un elektrība. Pieejami zemesgabali ar platību sākot no 1200m2. Pārdošanā esošie zemesgabali ir pārdomāti izvietoti un tie atrodas skaistā un koptā pļavas, mežu un ainaviskā dīķa ielokā. Ciemata attīstības nākotnes plānos ietilpst arī bērnu spēļu laukumu un sporta laukumu izveide ainaviskā dīķa tuvumā. 

Ciemats atrodas  0,7 km attālumā no Rīgas apvedceļa un 15km attālumā no Rīgas. Pie ciemata esošais apvedceļš ļauj uz Rīgu nokļūt caur Rumbulu / Biķernieku ielu / Dreiliņiem vai Berģiem. Visi ceļi līdz ciematam ir ar asfalta segumu un tie ir ļoti labā stāvoklī. Apkārtnē ir dažādi tūrisma objekti - Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils promenāde, Ogres zilie kalni, 333 trase, un vēl daudz citi objekti. 20 minūšu braucienā no ciemata ir arī tādi iepirkšanās un izklaides centri kā Alfa, Akropole, Ikea. 

  • Veikt nekustamā īpašuma rezervāciju, iemaksājot attiecīgi 5% no darījuma summas

  • Labiekārtotu infrastruktūru - izgaismotus un bruģētus ciemata ceļus

  • Apsargātu teritoriju ar video novērošanu un barjeru, kas liedz pieeju nepiederošām personām

  • Visas nepieciešamās komunikācijas (centrālā kanalizācija un ūdens, elektrība, gāze) 

  • Palīdzēt sakārtot nepieciešamos bankas dokumentus, sadarbojoties ar AS Citadele Banka 

  • Iegādāties nekustamo īpašumu par attīstītāju cenām (bez starpniekiem) 

      

Mēs piedāvājam:

Pārdodam māju Priežavotu Alejā 5!

Māju ir iespējams iegādāties par 139 999 eur!

Māja ir aprīkota ar visām nepieciešamajām komunikācijām - gāze, elektrība, ūdens, kanalizācija. Mājai ir divi stāvi, kur pirmais stāvs ir paredzēts viesu uzņemšanai, tai ir raksturīgi gaišie toņi, kas telpai piedod plašumu un miera sajūtu. Savukārt, otrais stāvs ir paredzēts nakšņošanai, telpas ir gaišas un tajās ir iebūvēti plaši logi, kuri paver panorāmas skatu uz apkārtni.

Mājas fasāde ir veidota no mūsu pašu ražotajiem apdares dēļiem, kuri ir krāsoti ar speciālo industriālo krāsu, kas nodrošina apdares dēļu krāsas kvalitāti ilgākam laikam. Mājai ir uzstādīti 6 kameru PVC logi, ieklāts lamināts/flīzes, kā grīdas segums. Papildus, mājai ir labiekārtots pirmais stāvs, lai klientiem radītu māju sajūtu jau pirmo reizi šeit ienākot.